| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 a întrebat:

Buna TPU. am vazut uneori vara intre orele 17-19 ca unii nori de pecer iau form ca seamana cu un avion masina floare sau orice altceva ce efect e asta? de exemplu in filmu Return Of Living The Dead aveau forma cpului de om : https://movies2watch.tv/......77.5451610 uitati in acest video 37 : 30 norul are forma capului unui om ciudat mod...

1 răspuns:
| Mivelyn a răspuns:

Nu e nici un efect, e frumoasa lumea in care traim. Iti recomand sa pozezi momentele cand gasesti, asemenea lucruri is rare.