| 3ntzz a întrebat:

Buna!
Unde gasesc in Timisoara magazine de animale (caini)?
Dar nu in piata de caini sau in mall.
Ms anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| alexeanca a răspuns:

In real in calea Aradului este un magazin cu produse pentru animale si sunt si animalute de vanzare.De asemenea pe Take Ionescu, vizavi de politie se afla un magazin de animale Zoo Center.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Printre altele ai putea încerca şi în Şag : http://www.adoptiicaini.ro/adapost-caini-timisoara/.

| ATHOS a răspuns:

Ai cel putin doua variante :
1. Asociatia Chinologica Timis de unde poti afla adreselele crescatorilor de caini de rasa din judet.
2. Medicul veterniar din zona in care stai cu siguranta iti va recomanda si rasa care ti se potriveste cat si un bun crescator.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am eu un catelus superb este spitz pitic de culoare alb are 1 an jumate si il dau cu 100 euro unor iubitori de animale daca esti interesat nr meu de tel este 0734195529 sau mail dana. duminica@yahoo.com