| AndradaSusțineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Sunt un utilizator TPU.ro nou și aș dori să-mi explice cineva o dilemă (de preferabil un admin).
Am o problemă relativ mare, nu am primit e-mailul de confirmare, am așteptat îndelung confirmarea dar nu am primit-o.Precizez că am și dat refresh la pagină.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu stiu, ce sa zic. Trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact! Roag-o pe Stela (admin) sa te ajute! Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa mai astepti (verifica si in Spam!). Poate sa dureze inca cateva ore. Toti am patit la fel la inceput. Iar dupa ce vei confirma adresa de mail, va mai dura inca cateva ore, pana vei putea sa raspunzi linistit/a.
Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce, Aspasia! O zi buna!

| AndradaSusțineCampaniaTPUrevive explică:

Dragă NOname
Mulțumesc pentru sfat dar a trecut o zi de când m-am logat și nu am primit nimic.
Mai trebuie să spun că am introdus e-mailul de pe Gmail.

| AndradaSusțineCampaniaTPUrevive explică:

Mulțumesc frumos pentru ajutor și intenție!