| edy_1943 a întrebat:

Care se joaca world of warcraft si are versiunea 3.3.3. Si apropo stiti unde e portalul care duce la bosul Lich King?

2 răspunsuri:
| edy_1943 explică:

Pai joc pe server privat si joc pe serveru de pe locu 1 care ii numa 3. 3. 3

| TabooR a răspuns:

Frate mai bine schimba versiunea nu e buna de loc acum depinde daca joci pe Blizzard este ok dar pe privaturi dabea gasesti bine ca o sa se faca dar in timp si foarte greu pentru ca multi jucatori au 3. 3. 2, 3. 2. 2 cam asa schimba versiunea si uwinking bft