| paramore a întrebat:

Ce nume i-ati pune copilului vostru?

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Daca e fata irina sau guadalupe(sa o strig lupe/lupita).anahi...mara,violeta,roxywinking...adelina, laurahappy astea-s numele mele preferate

daca e baiat danutz...sau andrei

sau paul.cosmin,stefan,raullaughingnu stiu

tu ce nume ai pune?

38 răspunsuri:
| aleee a răspuns:

Baiat: nicolas, denis, edy + un nume de sfant Fata:ecaterina, cipriana, mirabela, maria, otilia

| queen_5367 a răspuns:

Daca e fata ii pun numele serena sau selena... daca e baiat ii pun numele alexandru, bogdan, razvan sau denis! oricum eu mi-as dori un baietel

| Andrutza10 a răspuns:

Daca e fata : andreea, maia, roxana, bianca
daca e baiat:alex, cosmin, auras, mihaita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paithinking daca e fata i-as pune doua nume. As alege dintre Adelina, Adina, Carina sau Sabina.
Daca e baiat i-as pune tot doua nume: Rares-Sabin. sau Michel-Angelo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata - Vanilie
Baiat - Ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e băiat: Iulian Cosmin

Dacă e fată: Lavinia Ramona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorana

| AlexxDeeDee a răspuns:

Daca ar fi fata i-as pune numele de Victoria Maria, iar daca ar fi baiat i-as pune numele Tudor Andrei.

| Dk_6394 a răspuns:

Gerard