| MeGhosta a întrebat:

Cine mai foloseste Google Chrome? big grin Eu da. mi se pare bun thinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Il folosesc si eu si sunt foarte multumita. Este foarte rapid si are un design foarte placut/curat/aerisit. Daca ar fi sa-i dau o nota, i-as da un 10+.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am mozila si chrome si folosesc chrome happy
sunt multumita de viteza lui happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu folosesc Internet Explorer, mai exact Google, dar normal.

| LoReDaNa a răspuns:

Eu il folosesc acum...
nu mai imi place celelate.
Google chrome mere f. bine, nu se mai blocheaza pc cum face cu celelalte.
Eu numai pe asta il folo, sh poti sa intri pe el de 100 de ori sh tot mere super bine :X:X

dai funda?:*

| Andr3yCzz a răspuns:

Folosesc Google Chrome de foarte mult timp si mentionez ca sunt foarte foarte multumit de el big grin...
Da.este foarte bun/rapid!

| Adina_9977 a răspuns:

Si eu il folosesc; x si mi se pare f bun happy

| tbogdan22 a răspuns:

Este cel mai rapid browser dintre toate, il recomand tuturor, apoi vine Firefox, ambele stau bine si la capitolul securitate.
Desi Firefox in ultimul timp a crescut in volul si in resurse, si sper sa ii faca ceva altfel e moarte sigura inca mai are multe atuuri fata de Chrome, multe pluginuri, proxy individual.
Pe cand Internet Explorer este cel mai nesigur browser, si are mari scapari de procesare a codului paginilor datorita motorului html folosit.
Internet Explorer e cel mai folosit browser pentru a descarca un alt browser!hee hee