| 3ntzz a întrebat:

Cu ce rasa de caine va-ti putea caracteriza?
Puteti argumenta happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Am un caine:
Husky Siberian, si toata lumea ma opreste pe strada si spune:
"O, maica ce frumos ii cainele, dar ce seamana pe tine, dar ce rasa-i?
ii d-ala care trage saniile?, no dar ce frumos ii, tucal sa nu-l deochiez!"

Evident, nici nu apuc sa raspund, si dupa cum am spus in acel text, cainele seamana destul cu mine si incepe sa-mi copieze gesturile ( foarte deranjant uneorilaughing ). Ori cum pentru mine ii okay rasa aceasta, si ca venii vorba: imi place iarna doar pentru zapada si frigul doar vara happy.
Cainele pe care-l am acum, e foarte jucaus si nu reusesc sa-i epuizez energia si ma cam oftic pentru ca obosesc inaintea lui.
Acum, ca ninge toata ziua ma trage-n fata, si logic eu alunec si doamne fereste sa nu vada vreun caine sau pisica ca suntem amandoi morti...

P. S: Cred ca am povestit cam urat, si-mi cer scuze dar simt ca navigiez pe mare (Imi este somn)

1 răspuns:
| cristianorudi7 a răspuns:

Doberman - vitezist, agil si frumos

funda plsss