| Bombonikaaa a întrebat:

Cui ii place Regele Saman?

Răspuns Câştigător
| ruxandraf a răspuns:

Eu muream dupa el cand eram mica day dreaming

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Doar narutolaughing. Regele saman este pentru copii mici, dupa vocile pe care le au.

| Reew a răspuns:

De cand eram mica nu l-am mai vazut, deci nu stiu daca acum mi-ar place asa de mult, dar presupun ca da :d.

| EcstasyW a răspuns:

Cand eram mic imi place si acum imi place si imi place mai mult ca naruto

| Mira8773 a răspuns:

Cand aveam 10 - 9 ani imi placea la nebunie regele shaman si eram indragostita la maxim de yoh laughing

| 8i9i a răspuns:

Un anime reusit, imi placea mult cand eram mic.

| qdelino a răspuns:

Mie imi place de faust si eliza ii ador imi place iar cu naruto e varza