| bruneta_9895 a întrebat:

Esti obsedat de messenger?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, nu, chiar deloc...inainte eram toata ziua pe messenger, dar acum nu...intru doar daca e nevoie sa comunic ceva cuiva, sau daca am ceva treaba, nu prea imi mai place sa port discutii interminabile cu o multime de persoane, mai vb cu unii dar nu ca inainte...

6 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu, deloc, nici nu prea mai intru pe mess, poate doar pe invizibil.

| Dan a răspuns:

Nu, mie imi place sa vorbesc cu oamenii.sad

| Aurelia a răspuns:

Nu, pot trai foarte bine fara messenger, nu e o problema la mine. Mie messengerul mi se pare o inventie de exceptie, deoarece poti conversa cu cineva chiar si din alta tara intr-un mod rapid, dar asta nu inseamna sa exageram si sa nu putem trai fara!

| M4RK a răspuns:

Nu, sunt obsedat de TPUhee hee

| rey a răspuns:

La noi, rusi si bulgari e messu'n floare, e un program nociv pentru computer, chiar cu un firewall bun deoarece deschde foarte multe porturi.
eu il mai folosesc datorita efectului de turma, sise agata mai usor pe mess.
good luck.

| stavgiku a răspuns:

Eu nu... dar tu?