| DerpyXD a întrebat:

Grumpy cat sau Nyan Cat? :3 ( Funda la cel mai retard raspuns ) big grin

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nyan Cat pentru că scoate(sau bagă depinde dacă-i de rasă sau corcitură)
pârțuri curcubeiate.

| W3R4 a răspuns:

Nyan Cat!
nu de alta, dar îmi dă ocupatie, de exemplu în oră când mă plisctisesc, fredonez "nia nia nia nia nia nia nia nia nia nia"...şi profa, colegii se uita ciudat la mine._.

| MaliciousDeath a răspuns:

Why not Zoidberg?

| mODIN a răspuns:

Niciuna.Urasc pisicile. Vreau un calutz cu care sa zburd ca un dobitoc autist ce sunt pe o campie plina cu flori si tigani. Asta e cel mai retard lucru la care m-am putut gandi. Daca nu primesc funda jur ca dau drumul la gaz si plec de acasa.