| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Iti place sa te "joci" cu focul? Chiar cu riscul de a te arde?:-p

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

De obicei Risc, dar arunc un ochi si la consecinte''. Cantaresc ai apoi aleg.:p

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place. Dar mereu am o galeata cu apa pregatita in caz ca se ingroasa glumahee hee

| Bacemi a răspuns:

Nu prea .

| Silvia a răspuns:

Da, mie imi place sa risc.

| Barajag a răspuns:

Cand cred ca nu e bine atunci risc si totul merge ca pe roate, deci ma joc cu chibriturilehee hee

| User a răspuns:

De obicei is prudenttongue

| RaSpUnS.pT.vOi explică:

Sunt o fire mai fricoasa.Nu risc de obicei pentru ca mi-e teama de consecinte.pentru @corynutza.ms.paa

| criss:) a răspuns:

Daca nu risti, nu castigilaughing

| Anca a răspuns:

Am riscat atat de multe in viata!
Intreaga mea viata se invarte in jurul riscurilor si al "pariurilor" pe o singura carte!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Cateodata da, cateodata nu. happy

| miauu a răspuns:

Da
nu risti nu ai
hee hee

| CopilRasfatzat a răspuns:

Da laughing ...cateodata

Răspuns utilizator avertizat
| Aia cu cap mare a răspuns:

Daa laughingtot timpu am riscat

| SnOwfLake_7810 a răspuns:

Da! Nu risti nu castigi!happy

| LastBrother a răspuns:

Mas juca cu el numa de mas pricepe foarte bine sa nu ma ard ca aia de la circ