| Cqubee a întrebat:

Magenta,corai sau tangerin, ce alegi?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu aş alege corai.
O zi bună!

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Corai

| Wøodenpints a răspuns:

Tot ce știu despre ele e că-s culori. În rest niciun mascul în toată firea ce-și poartă cu mândrie boașele n-ar trebui să știe cum naiba arată alea.
De fapt, cred că am auzit de magenta. Era o culoare în care îți puteai vopsi geamurile într-un joc cu mașini.

| Mayar a răspuns:

Nu prea imi plac genul acesta de culori, insa corai se potriveste la oricine - oricine arata super in aceasta culoare, deci aleg asadar... corai.

| Syndre a răspuns:

Corai. Mereu mi s-a părut o culoare feminină și elegantă.