| Macho a întrebat:

Nu inteleg cum sta treaba cu punctajul. Se reseteaza zilnic clasamentele sau cum? pentru ca acum numai am nici un punct, nici o intrebare si nici un raspuns. Cine ma clarifica si pe mine? Ms

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la site...acum arata 0 pe urma isi revine. Punctaju tot ala e da asa mai arata 0 cateodatathinking

8 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Se actualizeaza de mai multe ori pe zi in functie de activitatea ta repondenta. Calm - nu pierzi nimic ci dimpotriva - acumulezi.

| Macho explică:

Ah, ar face bine sa imi revina punctajul la loc, ca sa nu apelez la solutii de urgenta, si anume sa il sun pe Chuck Norris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeeeeee prima mea funditakisskisskissmersitongue

cami
| cami a răspuns:

Acum nu mai ai nicio intrebare, si maine le ai pe toate tongue. deci, Chuck Norris poate sa doarma linistit.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nici o problema, se reseteaza de mai multe ori pe zi dar nu iti afecteaza punctajul.

| M4RK a răspuns:

E o problema de la tpu...peste vreo cateva minute o sa revina punctele happy

| Macho explică:

Ms pentru raspunsuri. Mi-au revenit punctele. deja ma simt mai bine :X tongue

| Bacemi a răspuns:

Este o reactualizare a site-ului. In curand vei avea toate statisticile si vei primi puncte in plus.