| floaredetrandafir a întrebat:

Pe cat se speculeaza ca va fisfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

12 decembrie 2012

5 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Maine va fi sfarsitul lumii! de poimaine hai sa fim mai buni ca ieri!happy

| Ys a răspuns:

Ba exista sfrasitul lumi dar nimeni nu stie exact cand va fi...nu eshi in locul lui Dumnezeu sa decizi asta... dar daca citizi biblia la apocalipsa veti vedea ca semnele sfarsitului se adeveresc in ziua de astazi adica ce scrie in apocalipsa este in ziua de astazi

| Onetwthree a răspuns:

Roxana a primit fundita pentru "12 decembrie 2010"
deci 12 decembrie 2010

poate primesc si eubatting eyelashes)

| Iuliss a răspuns:

Cica o sa fie in 2050 doopa cum zice einsteinlaughing dar sunt de acord cu bu-bunicu Nu Exista Asa Ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi conteaza pe cat se zice ca va fi daca stim ca nu va fi?rolling on the floor