| AdeAngel a întrebat:

Pe sora selenei gomez o cheama joey king? sau cum? plzzzz! daca imi spuneti dau funda!

Răspuns Câştigător
| alexa21_7276 a răspuns:

Hey.Selena nu are sora, fata aia de care stii u e cea cu care joaca in filmul Ramona and Beezus

4 răspunsuri:
| Anutza2610 a răspuns:

Selena este singura la parinti si joey king este colega ei din filmul romona and bezu

| Deutzeuh a răspuns:

Si eu am crezut ca este sora ei...devarul este ca seamanabig grin

| YoPolly a răspuns:

Buna. Selena Gomez nu are sora.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Selena_Gomez

| Ioanakiss66 a răspuns:

Suntetzi de-a dreptul dusi are o sora bre joey king cum puii mei sa fie singura la perinti daca o declarat ca are o raora si ce a noa ei bf!