| 3ntzz a întrebat:

Pentru numele lui D-zeu, e a triea oara cand am pus inttrebarea asta si ( scuzati-mi expresia ) unii dobitoci dau raspunsuri de tot r... u '!

DECI?!

Cum se numeau desenele acelea, de demult...de pe fox kids, era cu un inlocuitor de eroi sau ceva de genu'

Daca stiti cum se numeste desenul imi puteti spune unde il pot vedea in romana sau cu subtitrare :)?

Ms anticipat!

A si cine vrea un pui de cocker spaniel englez, din timisoara sa intre pe acest site

http://www.publi24.ro/anunturi/animale-de-companie/caini /adoptii/anunt/pui-cokeri/7300667470606b.html? referrer=a nimalutul

Ai un raspuns pentru Laurentiu?

1 răspuns:
| Cattalina a răspuns:

Da am un raspuns pentru. Laurentiu : scrie mai putin in intrebarile tale ca trebuie. sa citesc prea mult laughing kiss