| anonim_4396 a întrebat:

Previziune, teorie post-apocaliptica, illuminati sau doar un "simplu" desen animat? http://www.youtube.com/watch?v=D5jnjvGQemQ Mereu mi s-a parut ceva in neregula cu acest show, dar niciodata nu m-am gandit atat de profund. Pare putin cam exagerat, dar mai mult ca sigur are un mesaj ascuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desenele animate sunt pline de mesaje mai mult sau mai putin ascunse, numai ca multi iti rad in nas cand le zici chestia asta.

1 răspuns:
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Desen animat cu de toate big grin