| Trollescu a întrebat:

Caut cateva idei bune si creative pentru un scenariu de serial animat. Am scris cateva dar mai am nevoie de idei. Daca aveti timp si va simtiti creativi pe timpul pandemiei, astept propunerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Foarte interesanta pasiunea ta! Uite, iti pot oferi parerea mea ca si spectator. Mi-ar placea sa vad desene in culori dragute si forme mai rotunde, asa cum erau in anii ‘98-2007. Acum mi se pare ca personajele au forme foarte "taioase" si ma sperie, plus multitudinea de nuante de negru, gri, verde inchis. Cat despre scenariu, mi-ar placea sa vad povesti de dragoste, copii care traiesc peripetii vara in vacanta la bunici, personaje care calatoresc prin diverse locuri din lume sau... ce ai zice despre un bunic care le povesteste nepotilor sai amintiri amuzante din copilaria sa? Sunt curioasa sa vad ce vei realiza! Astept sa imi trimiti! Mult succes!