| Decebal a întrebat:

Salut prieteni! Cum sa depun plangere pe blogspot.com? Cineva si-a facut un blog pe blogspot.com si ma cam calaca pe nervi...

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Ai aici o lista cu diferite probleme:http://www.google.com/support/blogger/bin/answer.py?hl=ro&answer=175250
Cred ca n-ai cum sa depui plangere.

| pedobear a răspuns:

Se poate numai in Bucuresti la sediul blogspot din Romania pe Stirbei Voda nr. 68 A BIS. Trebuie sa completezi o cerere scrisa in dublu exemplar si sa platesti o taxa de 5 lei. Iti mai trebuie doua timbre fiscale si o copie dupa buletin. Daca nu ai trebuie sa mergi cu unul din parinti. De obicei cererile se rezolva in 7 zile lucratoare.