| alina_6290 a întrebat:

Stiti cumva un site cu modele de unghii care se fac usor? ca as vrea si eu sa incerc un model pe unghii da de fiecare data cand caut gasesc numai modele grele de facut si nu imi reusesc deci ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch#! v=uoobvMBA9hI&feature=related eu pot sa le fac mi se par usoare, si o sa mai gasesti si altele tot acolo

1 răspuns:
| anad a răspuns:

Un forum cu multe modele si un tutorial http://forum.anticonceptionale.ro/t31153-Manichiura.html