Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| iuliaa9974 a răspuns:

Nu aș vrea să mă plimb într-o trăsură trasă de cai sub nicio formă, nu-mi place romantisul

| napolitaneee a răspuns:

Intr-o zona cu multa verdeata, aer curat...un loc in care este multa liniste, care sa-ti dea impresia ca acele clipe petrecute cu el nu se vor termina vreodata. happy

| MariaMirabell a răspuns:

La Viena.

| elyd12 a răspuns:

Într-un sat situat într-o zonă de munte, primăvara.

| DPaul a răspuns:

La tară, pe lângă codru la apus de soare.

| 1cu2idei a răspuns:

Pe Transfăgărășan : ))

| tororoki a răspuns:

Doresc sa imi plimb jumatatea pe alea inimii mele, sa vada cu ochii ei ce inseamna sa iti sara o bataie inima atunci cand zambeste ea sau poate sa mergem in intersactia sufletului meu, sa vada pictorii personalitatii mele cum incearca sa ii surprinda frumusetea in auzul odelor si serenadelor inchinate ei.

| vladutzaM a răspuns:

In codri de arama, toamna admirind estetica frumosului ai codrilor.

| Anuta2012 a răspuns:

Intr-un loc mai pustiu, langa un lac, sa fim doar noi doi.

| mariusice a răspuns:

La tara pe capie

| MandyMaya a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi mi-ar place sa facem aceasta plimbare in Parisul medieval

| andreeaAndreeaB a răspuns:

In jurul unui peisaj frumos.

| Adyna92 a răspuns:

Intr-o gradina frumos amenajata, unde pe partea stanga sa fie un lac, iar pe partea dreapta un castel ca in povesti, iar timpul sa fie la asfintit.

| anca_5063 a răspuns:

In orasul natal al fiecaruia

| Andraandra_8595 a răspuns:

Prin padure. Undeva frumos, in natura la aer curat

| jorjet68 a răspuns:

Pe un drum de munte

| IuĿii a răspuns:

Pe o insula plina cu flori, in parc noaptea sau intr-un loc departe de vazul lumii.

| dragos357 a răspuns:

In parc, oras, la mare.

| Pisicuta07 a răspuns:

Pe o straduta dintr-un oras linistit, cu cladiri vechi.

| PisicaCuBere a răspuns:

Intr-o padure cu flori!

| Kovacs06maria a răspuns:

Pe plaja, langa mare

| GabrielaCriss a răspuns:

Intr-un parc la lumina luni.

| Rux_4388 a răspuns:

Pe marginea unui lac, la lunima lunii.

| anamariagabi a răspuns:

Oriunde in natura, feriti de aglomeratia orasului.

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Prin parcul central Cj

| mumulica04 a răspuns:

In Paris

| Irimia_Ioana_1999 a răspuns:

In Sighisoara deoarece mi se pare unul dintre cele mai romantice locuri.

| Catalin-Ovidiu_Scutariu_1974 a răspuns:

Pe malul marii, cand apune soarele.

| Adrianascumpica98 a răspuns:

Ce'a mai romantica plimbare cu partenerul ar fi:intr'o noapte cu luna plina si cu cerul plin de stele, ca vantul sa adie usor.Sa ne sarutam si sa ne soptim la ureche ca ne iubim.As merge oriunde cu el, pentru ca il iubesc! kiss

| marinica a răspuns:

Pe la Brasov, avem o tara minunataaaaa