Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Intr-un parc frumos amenajat cu flori, cu un lac, etc.

| sweetyandry a răspuns:

Pai...Prin padure(daca e uscat), pe marginea lacului(daca se poate)sau pri oras(acolo sigur se poate)!

| Matei_Nicoleta_1980 a răspuns:

Pe un drum din apropierea unui lac, cu pomi inalti in stanga si in dreapta, la asfintit.

| GabrielaCriss a răspuns:

Intr-un parc la lumina luni.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

La tara, dupa dealuri.

| neutrino a răspuns:

In jurul copilariei noastre...

| mona a răspuns:

O plimbare prin oras

| Dany_Daniela_1994_N085 a răspuns:

Pe langa un lac..sau intr-o gradina plina cu flori de diferite feluri si foarte parfumate

| PedoBarbie a răspuns:

Prin sat.

| Iulica_Iulia_1998_603W a răspuns:

Intr-un loc minunat

| 1cu2idei a răspuns:

Pe Transfăgărășan : ))

| Ioneeella a răspuns:

Pe un camp de flori( unde este facut un fel de drum... cu flori de diferite culori si la distante mari care un copac,

| JustArmy a răspuns:

Pe un drum neumblat, printr-o padure din muntii tarii noastre.

| lollipops a răspuns:

In Ferentari...sa vad daca e si voinic pe cat as vrea. Iatagan aduc eu, sa fim pregatiti.

| faramatania a răspuns:

Pe litoralul românesc.

| anamarianasty a răspuns:

Intr-un sat din moldova, unde portul popular si traditiile te fac sa vezi viata altfel

| HailSithis a răspuns:

Intr-un loc frumos!

| Varlam_Bitza_1988 a răspuns:

Pe un drum din apropierea unui lac co pomi infloriti

| darrio2007 a răspuns:

Pe un drum de tara iar drumul sa fie marginit de culturi de floarea-soarelui.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Pe strazile Parisului sau ale New York-ului, dar noaptea, pentru o atmosfera mai romantica

| MiruD a răspuns:

Pe marginea unui lac, vara, cu multa iarba, flori si copaci. Cu pasari cantand, fluturi si gâzele naturii...

| fataduuulce a răspuns:

Pe o insula

| IsabelaIssa a răspuns:

In Praga.

| Amariei_Ramona_1989 a răspuns:

Prin locuri fumoase, intr-un oras cum ar fi Botosani...

| RamonRG a răspuns:

In jurul copilariei noastre...

| andrei1237 a răspuns:

Eu as face o plimbare in Maramures si as merge in cel mai frumos loc Cimitirul Vesel, deoarece acolo am intalnit-o pentru prima data din intamplare!

| Chiriac_Robert_Andrei_1988 a răspuns:

Pe Transfăgărășan

| iubitha03 a răspuns:

In Franta cu siguranta.nu am fost niciodata acolo, insa avand in vedere ca este orasul dragostei si romantismului acolo ar fi perfect!happy

| NYK4u a răspuns:

Destinatia: Marte! Ca sa poata tine Pamantul in mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre abator.La intoarcere dam inspiratie pentru Grigorescu.