Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Cu caruta... https://www.youtube.com/watch?v=7HRsIv6IMb4

In padurile cu taiga din friguroasa Rusie.

| AdreAndreea a răspuns:

Eu as face o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai in Verona deoarece el este orasul iubiri, orasul unde a luat nastere povestea romantica "Romeo si Julieta"

| slayer09 a răspuns:

In "castelul" nostru big grin

| Tinnutsa a răspuns:

Acolo unde doar cu gandul poti ajunge, intr-o poveste de basm, cu printi si printese, o lume vrajita doar pentru noi

| Crocodilul01 a răspuns:

In Narnia

| Pricope_Sorin-george_1997 a răspuns:

Prin Paris.

| MandyMaya a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi mi-ar place sa facem aceasta plimbare in Parisul medieval

| Sardothien a răspuns:

Pe marginea unui lac!

| pavel8741 a răspuns:

Prin o gradina cu flori

| ForYouBaby a răspuns:

Pe o starda inconjurata de trandafiri la lasarea apusului in care sa putem sa ne bucuram de iubirea imensa pe care ne-o purtam :X Acea iubire romaneasca:X

| Miranda27 a răspuns:

Daca as face o plimbare cu el, ar fi plimbandu-ne intr-o padure mare, la tara, intr-o seara de vara sau altunde-va, intr-un loc intunecat si romantic...

| iuliaa9974 a răspuns:

Nu aș vrea să mă plimb într-o trăsură trasă de cai sub nicio formă, nu-mi place romantisul

| Bambyy a răspuns:

La Vatra Dornei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În canalizare.

| PVAAVU a răspuns:

Unde vrem noi.

| LTAA a răspuns:

În canalizarea Parisului.

| Funions a răspuns:

Cea mai romantica plimbare romantica alaturi de persoana iubita, este pe aleile parcului plin de flori de primavara care sa ne mangaie simtul olfactiv si sa ne faca sa ne indragostim iar si iar!

| Andeuta a răspuns:

Cred ca as face o calatorie prin trecutul nostru ca sa vada ca eram la fel de draguta ca si acumlaughing....asta ipotetic votbind.
Dar daca as face o calatorie romantica cu trasura as opta pentru un cadru natural, nocturn pe marginea unui lac inconjurat de paduri.

| ElenaSA a răspuns:

As face o plimbare romantica la mare, pe inserat, intr-un ritm lent, iar interiorul trasurii ar fi buchete de flori.

| Miska999 a răspuns:

In sat pe un deal la rasaritul soarelui

| PisicaCuBere a răspuns:

Intr-o padure cu flori!

| Pavalache_Mircea_1995 a răspuns:

Intr-un cadru romantic

| Laurentiu_Stefan_1971 a răspuns:

Prin Romania

| paul55 a răspuns:

Pe un drum de ciocolata pentru a ne di drumul dulce si usor, in stanga si in dreapta trandafiri, pentru ca trandafirii semnifica iubirea, si noi sa o avem peste tot, pe cer multe avioane rosii care scriu pe cer "Te Iubesc!" si la apus de soare, unde tot cerul se face intai mov si apoi roz si ramane asa ceva timp.

| Lilleh a răspuns:

Intr-un orasel cu tema antica happy

| 010123 a răspuns:

Pe malul marii...

| positivity a răspuns:

În orice loc cu o privești minunată. În orice loc liniștit, unde am fi doar noi doi.
Aproape de țărmul mării poate, la apus, ar fi frumos!

| vladutzaM a răspuns:

In codri de arama, toamna admirind estetica frumosului ai codrilor.

| Adrianascumpica98 a răspuns:

Ce'a mai romantica plimbare cu partenerul ar fi:intr'o noapte cu luna plina si cu cerul plin de stele, ca vantul sa adie usor.Sa ne sarutam si sa ne soptim la ureche ca ne iubim.As merge oriunde cu el, pentru ca il iubesc! kiss

| fuzzer a răspuns (pentru sweetyandry):

Iti moare tot romantismu cand incepi o fraza cu "pai".