Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| Pluteanu_Roxana_1997 a răspuns:

Intr-un parc plin de flori, pe o alee cu multi copaci.

| VesnicRatacitore a răspuns:

Seara...in parc sau prin oras

| KirigayaKirito a răspuns:

La asfintit, pe un pod, deasupra unui lac inconjurat de-o padure. Soarele va fi usor inghitit de apa, iar privelistea va fi minunata!

| Kovacs06maria a răspuns:

Pe plaja, langa mare

| alezander12 a răspuns:

Pe malul unui lac.Copacii analti sa permita vintului zglobiu sa se incilceasca printre crengi.Lumii lunii aurii sa se oglindeasca in ochii ei.Stelele ca niste felinare sa impodobeasca crestele de valuri jucause de pe lac!

| Avarvarei_Ionela_1995 a răspuns:

La munte

| Avarvarei_Ionela_1995 a răspuns:

Prin oras

| MadalinaElly a răspuns:

Nu conteaza unde .....ci sa fim doar noi doi!

assiris
| assiris a răspuns:

Aș merge cu barca pe valuri dar cum e vorba doar de trasură, prin Iașul plin de gropi unde m-aș simti ca în barcă

| Alexandra_Vladoiu_1994 a răspuns:

La sinaia ..decat noi doi..plimbari prin parc.

| Adyna92 a răspuns:

Intr-o gradina frumos amenajata, unde pe partea stanga sa fie un lac, iar pe partea dreapta un castel ca in povesti, iar timpul sa fie la asfintit.

| tororoki a răspuns:

Doresc sa imi plimb jumatatea pe alea inimii mele, sa vada cu ochii ei ce inseamna sa iti sara o bataie inima atunci cand zambeste ea sau poate sa mergem in intersactia sufletului meu, sa vada pictorii personalitatii mele cum incearca sa ii surprinda frumusetea in auzul odelor si serenadelor inchinate ei.

| DORU73 a răspuns:

La munte

| Pierdute_Vise_1991 a răspuns:

Pe un deal plin cu flori

| nicoalina a răspuns:

În Los Angeles

| Ami_Amy_2000 a răspuns:

Intr-un parc frumos plin de flori si cu un lac si pe dedeasupra lacului un pod de lemn :3

| AndrrreaDeea a răspuns:

Pe malul unui lac, seara la apus

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In Sibiu.

| FurtunaDiesel a răspuns:

In Parlament, sa vada si calul cum arata boii!

| IonutBlogger a răspuns:

Jumatatea mea este un calculator, deci. Ii va placea pe birou.

| Roxana_Duta_1993 a răspuns:

Pe litoral cand apune\rasare soarele

| Razvan_Ştefan_1997 a răspuns:

Intr-un oras rustic.

| Birtea_Ciprian_1984 a răspuns:

În orașul medieval Sighișoara.

| Florica_Dragos-Roman_1941 a răspuns:

Pe ulita mea, in satul meu natal, de care mi-e tare dor.

| maanei a răspuns:

In Marginimea Sibiului.

| onasis1961 a răspuns:

Pe o insula exotica!

| marinica a răspuns:

Pe la Brasov, avem o tara minunataaaaa

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Pe malul oceanului si al plajei tongue

| Lesenco_Vica_1987 a răspuns:

In cel mai romantic loc

| Simona_Sinca_1981 a răspuns:

La Paris