| biancaandreea a întrebat:

A-ti simtit la inceputul unei relatii ca nu mai vreti sa continuati. Ti s-a parut ca nu esti apreciat asa cum ar trebui si cateodata simti ca nu iti mai place persoana de langa tine?

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu.Insa daca as simti lucrurile astea, as spune stop pentru ca nu se merita o relatie in care sa nu ma simt in largul meu. Eu sunt de mult timp cu prietenul meu si nu avem astfel de problemebatting eyelashes certuri mici exista, ca in orice relatie, insa daca nu as vrea sa ma impac cu el si as simti asa cum spui tu ca ''nu sunt apreciata'' si ca nu l-as mai iubi as inceta relatia.

succes!

| Corinne a răspuns:

Buna!
Eu la inceputul relatiei nu am simtit acest lucru dar am o prietena ce a fost in situatia ta, iar solutia sau rezolvarea acestei problemei este comunicarea happy dar daca vezi ca nu se schimba nimic atunci se poate sa-ti dai seama ca nu este persoana potrivita asteptarilor tale.

pa pa

| Mihaic93 a răspuns:

Cuvantul "a-ti" se scrie "ati".

| atianin a răspuns:

Da odata.

| katty_6203 a răspuns:

Nu, pana in prezent nu mi s-a intamplat asa ceva si sper sa nu se intample nimanui niciodata.Nu ai cum sa nu te simti apreciata daca stii ca esti iubita cu adevarat, eu asa cred.