| anonim_4396 a întrebat:

Am nev de o parere...credeti ca aceasta rozhie e prea scurta...am ceva asemanator, sunt inalta si nu stiu daca sa o port doar cu ciorapi negrii sau cu colanti:D:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:68&biw=1024&bih=417
scuze >categoria:"

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Cred ca ar merge mult mai bine cu (,) colanti!winking
Sper ca te-am ajutat!
O seara placuta!
Bye!

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Valeu,aia-i rochie? Merge sa o porti pe post de bluza.Incearca sa o iei cu niste colanti sau chiar cu niste blugi.

| shaoboy a răspuns:

Ce rochie de c***a

| Roxxy_5830 a răspuns:

Cu niste colanti. happy

| Nevermindd a răspuns:

O poţi purta cu ciorapi negri şi cu tocuri sau cu colanţi, tenşi şi o geacă din piele.laughingwhistling

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ms pentru fundita:*!

| SpEcIaL1 a răspuns:

Nu ai pentru. ce :*
ai meritat-o.ai vb cel mai frumoswinking