| Biank_8453 a întrebat:

Avand in vedere faptul ca sunt inalta si slaba care dintre rochitele urmatoare mi-ar veni mai bine?
http://4.bp.blogspot.com/......644129.jpg
http://www.google.ro/......tp?/imgres

10 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Eu una cred ca totusi amandoua ar merge daca esti inalta sau slaba din puctul meu de vedere,dar daca ar fi sa o luam in general dupa inaltime sincer a doua,dar depinde si de cum esti tu porpotionata,si caracter, trebuie as fie ceva ce te descrie, cred eu...

| vis a răspuns:

| bublegum a răspuns:

A doua imagine nu se deschide...sad

| bublegum a răspuns:

A doua rochita.ti-ar evidentia minunat. silueta.pe lang prima rochita tongue

| mihaela23_8768 a răspuns:

Prima rochita e superba :X ::X
ti'ar veni bine :-D

| Alice_3718 a răspuns:

Al doilea link nu e pus bine. Iar rochia din primul link este pentru fete cu soldurile mari, care vor sa si le acopere. Tu fiind slaba, ai arata ca un bat ornat, dar daca ai coapse sanatoase, te sfatuiesc sa o iei. Altfel, nu.

| Alice_3718 a răspuns:

GARANTAT a doua rochita! Este special pentru fetele slabute si inalte, iti face silueta sa arate de milioane, spre deosebire de prima, care este mai mult pentru fetele curbate, cu solduri mari. Asa ca a 2-a!

| Biank_8453 explică:

Http://www.starshiners.ro/......dress.html
aceasta este a doua rochita!

| dragutzik a răspuns:

Prima...Avand in vedere ca esti inalta si nu esti grasa, ti-ar scoate in evidenta piicioarelewinking