| Andraa_8388 a întrebat:

Am o intrebare super amuzanta cum violeaza o fata un baiat:d?

Răspuns Câştigător
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Aoleoo laughing
Cand auzi ca un baiat s-a dus speriat la politie spunand ca o fata l-a violat e clar : ori baiatu e oligofren, ori fata o fi fost vreun mastodont sau vreo turbata laughingin adevaratu sens al cuvantului laughingahh vreau si eu sa vad un baiat violat de-o fataarolling on the floor

19 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Făcând oralstraight face. Se pune?laughing)

| Vizitiul a răspuns:

Nu mi se pare potrivita categoria la care a fost postata intrebarea.
Nu cred ca o fata poate viola un baiat, mai credul este sa spui ca baiatul se lasa violat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi fetele sunt cele care violeaza pe baiat, nu noi... :d Se pune!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violul il poate face si o femeie. Atunci cand femeia abuzeaza sexual de barbat. Mai pe scur ea vrea si el nu. Exprimarea corecta o gasiti in Codul Penal.

| anonima_4990 a răspuns:

Si cand trebuie sa rad?

| Pho3nix a răspuns:

Cu grija.

| Азбука a răspuns:

Daca fata are potential, posibil ca baietii sa-si doreasca sa fie violati laughing

| Miauti a răspuns:

Cu placere

| Barajag a răspuns:

Se ia una bucata baiat, se rup hainele de pe el si da-i bataie(pana il auzi ca striga viollll)laughing

regis
| regis a răspuns:

Sunt multe modalitati, daca vrei un exemplu simplu, ii pune un pistol la tampla si il forteaza sa presteze.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

rolling on the floor Am si eu un amic care l-a violat o baba rolling on the floor)))))

| Pho3nix a răspuns:

Sare baiatu peste ea si fata striga: ''Nu sariti ca imi placeeeeee''.

| Simona a răspuns:

Parerea mea...doar daca il droghezi dau ceva...ca de nu poate se intoace roata rolling on the floor

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iti raspund eu. laughing
il leaga il dezbraca si i'o trage chiar daca nu vrea.
Daca nu i-a placut se duce la politie, si cine pnm il crede?
daca i-a placut; ii spune: nu e nevoie sa ma violezi si data viitoare ca ai fost tare!
pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Bravo @ursulika, m-ai facut sa rad bine.batting eyelashes
Pai, eu am mai multe variante... ca si cea cu pistolul, pe care nu o mai repet.
De exemplu, ea este ditamai culturista, sau ceva halterofila, ma rog, ceva de genul 2 x 2, el este un tip slabut, genul tocilarului care sta toata ziua cu nasul in eprubete sau compendii sau manuale.
Alte variante, el este elevul, ea profesoara, el vecinu' de 12 ani, care tocmai o facut primele cosuri, ea vecina de 40 ani, vaduva de 8-9 ani, el noul angajat, ea sefa peste personal, el instalatorul gel ce trece si printr-un inel si ea ditamai sudoarea - asta la un combinat siderurgic laughing. Ar mai fi si altele. thinking
Aha, si in toate cazurile cel puternic se foloseste de cel slab, fie prin forta fizica, fie prin santaj, hmm, in unele cazuri nu mi-ar displacea sa fiu cel slab. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dai o palma sh pe urma o violeziwinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este atunci cand strigi... aolo lume viol nu sariti ca imi place laughing

| Catalin_5854 a răspuns:

Pai daca femeia vrea tu ii dau o ora la vitzarolling on the floor

| Kim_Hyuna_1998 a răspuns:

Aoleuuu rolling on the floor