| emma31 a întrebat:

Am un fel de problema!
De cam o luna sunt impreuna cu un baiat de a 8-a(eu find a 6-a).Noi ne mai vedem in pauze,dar pe ascuns ca nu vrem sa afle si alt cineva si ne mai vedem duminica.
Problema(ca sa spun asa)este ca el a inceput sa ma alinte,,pisicut-o"si de fiecare data cand imi spune asa ma pierd, imi bate foarte tare inima, ma rusinez si de emotii nici nu mai pot vorbi.
Imi e frica... daca o sa ma sarute oare cum voi reactiona?
Va rog sa ma ajutati! Cum pot sa nu ma ai rusinez?

Răspuns Câştigător
| ForeverHappy a răspuns:

Pai, sincera sa fiu asa eram si eu la inceput laughing tu trebuie doar sa incerci sa-i arati ca "sti cum merge treaba" ca sa zic asa, fi tu cea care face primul pas arata-i ca nu esti rusinoasa, deschide subecte de genul "auzi daca am fii blocati intr-un lift ce-ai face?smug" sau prcarii de genul laughing baietilor le place ca noi sa avem putina "perversitate" in noi smug laughing incearca sa fi si tu dulce cu el, alinta-l zi "Hei bebe, ce faci?" "Auzi pui... da cand mergem si noi." bla, bla, bla... daca nu poti sa vorbesti cu el in fata, vorbiti pe mess, prin mesaje. Ai grija de tine si bafta multaaa :*!

1 răspuns:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Cand iti spune pisicuto, spune-i si tu da motanelul meu scump si priveste-l in ochi
sigur el va fi cel care se va rusina happy

funda :*