| calupaianjen_6541 a întrebat:

Ana are mere. Dar cate mere are Ana?

Răspuns Câştigător
| jankistu a răspuns:

Toate thinking

48 răspunsuri:
| madycoco a răspuns:

Pai.cate vreabig grin.

| Punishment a răspuns:

Nu destule tongue
Deci fete si baieti adunati-va resursele si satisfaceti-o pe Ana.

| Cool Girl:X a răspuns:

2 ca unu i la papat bau-baurolling on the floor)))) si era cat pe aki sa i le pape si pe alea 2 da a fugit ce stiti voibig grinlaughing

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Intrebarea corecta nu este cate mere are ana, ci de ce are acele mere, nu conteaza cine e ana pentru ca i se va gasi o identitate. Important este ca Ana ‘are’ ceva. Singurul mod in care poti sa ‘ai’ ceva este fie sa achizitionezi legal obiectul sau serviciul (putin probabil), fie sa furi, deci varianta corecta (legal) nu este ‘Ana are mere’ ci ‘Ana a achizitionat legal mere, avand dreptul de a le uza dupa bunul plac’. Se poate simplifica in modul urmator : Nu stim daca Ana are mere, insa cu siguranta ne place sa credem asta, prin urmare ‘Banuim ca Ana are mere’ sau ‘Avem informatii ca Ana are mere’ este mult mai interesant decat ‘Ana are mere’. Mergand pe filonul microbului paranoic care a lovit recent clasa politica romaneasca, putem spune consulta dosarul Anei, unde un anume ‘Felix’ ne va spune nu numai daca Ana are mere, ci si daca Ana a procurat aceste mere de la inamicii regimului. Dar Ana este un nume atat de scurt…poate chiar Ana era informatoarea, si ‘Ana are mere’ are o cu totul alta conotatie!

| caramelagurl33 a răspuns:

2 "mere" ca orice fata

| griiulain a răspuns:

NU Mara are mere.

| DarkBlood32 a răspuns:

3winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate ia cumparat masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca deatata ori de cate ori se foloseste propozitia aceasta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

( cele din piept laughing, sanii )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un infinit de mere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 merelaughing Si acum fara sa ne gandim la ceva obsecen, zic asa, eu cunosteam o Ana si avea 2, unu i l-am dat eu si unu era al ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua, maxim sase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 mere

| djacido a răspuns:

Nu-mi plac merele tongue

| LiaGore a răspuns:

Cel putin 2happy

| ade98hannah a răspuns:

Du-te si intreab-owinking

| Petronik a răspuns:

Nimeni nu stie cate mere are Ana.

| just Me a răspuns:

Nu mai are ca e criza