| superboy a întrebat:

Baieti... voi va epilati zona pubiana? la cat timp? complet sau doar in unele parti?

6 răspunsuri:
| faramitalambru a răspuns:

Eu imi fac un fluturash in zona inghinala. e ft frumos. iti recomand si tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai acolo,si la zona anusiana, sub brat si pe piept deoarece mi se pare mai igienic dar mare atentie la alifia care o folosesti ca s-ar putea sa te arzi la oute, eu am patit-o si am dat cu fundu-n zapada laughing

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu sunt fata dar spun ce afce prietenul meu...se epilaeaza odata la o saptamana sau 2 in toata zona pubiana nu pe parti... poate s-ar epila mai des dar mie numi plac beietii epilati nici macar in zona pubiana dar nici sa aiba ditamai stufulaughing

| zzzzzzz1111 a răspuns:

E igienic parerea mea.

| superboy explică:

Hai baieti...va rog mai multe raspunsuri

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Eu imi las parul pubian la marimea 3 si apoi il fac in V si i fac o creasta cu gel