| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi ati alege o virgina sau o fata experimentata. de ce?

Răspuns Câştigător
| d3utzzu a răspuns:

O fata virgina pentru ca nu te va uita niciodata toata viata ei, si daca va merge relatia o sa va iubiti enorm...Si cu una virgina poti sa o inveti sa va faceti placerile amandoi.
. pentru ca nu are experienta...

34 răspunsuri:
| FRANTZ1 a răspuns:

Tu,cum esti?

| DrWhoeverIam a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Lasa ca stii tu, "Omu' vechi"!winking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DrWhoeverIam):

Exact, acest "Omu vechi" are cunostinte incomparabil mai vaste si solide decat vei avea tu vreodata si cei asemenea tie care isi aroga calitati sau tiluri, chiar si daca este vorba doar de un amarat de nickname, cum ar fi cel de Dr. rolling on the floor laughing rolling on the floor

| DrWhoeverIam a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Carnacior, iti dai cu naspa pe legale? Cauti anturaje? "Aroga calitati sau titluri" si cu toate astea spuse, tot tu esti ala care mi se lauda cu acele cunostinte "vaste si solide". Da, sunt doctor in devenire, dar, din nou, asta nu ii treaba ta. Daca ai fi atat de "atot-cunoscator" nu ti-ai pierde vremea incercand sa critici alte persoane. Cat despre ce fac eu, ii totalmente treaba mea. #hatersgonnahate