| maryse_9270 a întrebat:

dati-mi si mie linkul unor poze in care fetele se sinucid...gen: care sunt pe o stanca gata sa sara, care se otravesc etc.
Sa fie poze emotionante...frumoase, sa reprezinte acea clipa eterna si in acelasi timp frumusetea mortii.(sorry categorie)
Funda!

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vizitează și tu un medic specialist neuro- psihiatru, că văd, că ai probleme cu capul!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @maruse! Ai căpiat? Frumusețea morții? Chiar dacă moartea în unele teorii este o continuare a vieții terestre, pentru mine nu reprezintă clipa eternă și nu are pic de drăgălășenie. Eu spun să mergi să faci un duș rece ca să-ți revii.
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

@Ctiberiu, fără atac la blonde că, să-mi fie cu iertare sunt ăn stare să folosesc ustensila pe care o recomanzi la altceva!
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

| Narcis2007 a răspuns:

Cauta pe google goth(ic) wallpapers si cred ca ai sa te regasesti...

Răspuns utilizator avertizat
| OneBoy a răspuns:

Se pare ca sfarsitul lumii e aproape laughing. Voi nu credeti? daca DA Vote UP love struck

| Ctiberiu a răspuns:

Auzi, ia-ti o peruca lunga blonda bagati un cutit in cap(ca poate iti revii)si fa-ti o poza big grin.