| AndreeaZM a întrebat:

Eu plac un baiat...iar el si-a dat seama.Dar e greu sa imi dau seama daca ma place.Se comporta cateodata frumos cu mine, cateodata ma evita.Cum mi-as putea da seama sigur ca nu ma place si ca nu ar vrea sa aiba vreo relatie cu mine.

2 răspunsuri:
| Mariaaa97 a răspuns:

Am trecut printr-o situatie similara.Adica, inca trec. Daca tipul te place o sa faca ceva in privinta asta pana la urma, iar daca nu, poate ar trebui sa vorbesti cu el despre asta.Stiu ca poate o sa-ti fie greu, dar daca el deja stie ca tu il placi, n-ai nimic de pierdut.

greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-ti un amic, umbla cu un baiat si tu.
Si vei intelege din reactia respectivului, daca ii pasa sau nu.