| MissLove a întrebat:

Buna!kiss. scuze de categorie. big grin. Vreau si eu niste melodii triste de dragoste:X... [fara manele. ]. Multumesc anticipatkiss! Cele mai frumoase fundita! Iar restul vot!kiss

Răspuns Câştigător
| dentartes a răspuns:

Sistem-soare, alexandrina hristov-noi doi, 3se-clipe, adverss-simple cuvinte, chriss ft alessandra- ultimul vers, praf in ochi-o mie de ganduri, akcent-lacrimi, alb negru - amintiri, andreea balan- sunt o straina, anne's - atat de greu, bambi - doare ca ne-am pierdut, bitza ft vanessa - take me slow, bitza ft keo - eu inca plang tu inca plangi, blank ft jones - fallen, bogdan dima - amintiri, crazy win - spunem adio, morandi - a fost odata, DaOne ft ewa - cat de mult raneste dragostea, da'Cruz - povestea unui suflet, dj aligator - close to you, florin chilian - chiar daca, genius-imi plange inima, level 3 - asculta-ti inima, natalia barbu - suflet gol, cristian castro - por amarte asi, solo - imi amintesc, teasta - forever, vescan - pasari calatoare, roxette - it must have been love, laura pausini - it's not goodbye, proconsul - cerul, cargo- ploaia, sper sa ai de unde sa alegi happy

6 răspunsuri:
| florynna903 a răspuns:

Smiley-Dream girl;
Evanescence - my imortal;
Fly project - goodbye;
-Evanescence - CAll me when you're sober;

| Adda_5780 a răspuns:

>just us(chriss)- one life one love, ideal ireal, suflet cald aproape, te astept mereu, ce cliseu comun, magia ta
>andore- povestea mea si a ei(petale de crini), fluturi
>the corrs- don`t say you love me
>daughtry- september
>nelly- just a dream
>assasin- totul despre ea
>kelly clarkson- already gone
>eli- hey
>avril lavigne- why
>blondu`feat. fosyla- simt lipsa ta
>rappa boy- poveste de dragoste(part. 1)
>wath- povestea inimii
>miss mary- open
>loyal- iubesc sa te omor
>solo- iubire de golan, imi amintesc
>don baxter- sincer
>hi`cu- te-am iubit dar...
>rimezic- cu gandul la ea
>fosyla- prima dragoste
mie mi se par ok. si unele sunt pentru orice gen de ascultatori. sper sa iti placabatting eyelashes

| Andriana_7122 a răspuns:

Deakum saturati lumea, va spun cinstit. nu scrieti in categoria asta( scrie acolo unde trebuie.) pentru ca categoriea de Sex si Dragoste e plina cu "ajutor vreau muzicaa" sau ceva de felul asta!

| Visecolorate a răspuns:

Adda- minti murdare facute praf, haos organizat, noi doi
Andreea balan- o straina, de ce nu pleci,

Andra- ramai cu mine, colt de suflet, iubeste'ma astazi, iubeste'ma maine

Adela Popescu- Doar tu,iubire ca in filme,visele noastre,

Alb negru-amintiri

Arssura-Ultimele cuvinte, O privire, Diferiti,
Bloggers-ma doare o luna

Bitza-n'as fi vrut sa plec, razboi in 2, lasa-ma sa-ti arat,numele tau,take me slow

Bullet-a fost odata, abravia

Chris [JustUs] - anotimp uitat de timp, cer,soare, chitare, vant si petale, ai ramas, 2 copii, te tin aproape, ideal ireal, ultimu' vers, ca sa uit de noi., Zambet de toamna,

carbon-prea repede prea greu

deepcentral-in urma ta
dj project-zile si nopti
directia 5-iti multumesc
guess who-eu tu si restul
vita de vie-epilog, visare, pe sarma

praf in ochi-1000 de ganduri

florin chilian- zece

ely- hey, nu o sa mai fie ce a fost

nane-ganduri la miezul noptii, ai un om, o sansa, inimi incatusate,
sunet toxic-totul s’a terminat
maximilian-pe langa telefon,sophie, tu nu vezi, habar n’ai tu
Vescan - nu o sa ma vezi, dansez cu pozele vechi, ultima ploaie
Mecena-suflete pereche, nu vreau, catre ea

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Dj Project - Lacrimi De Inger