| anonim_4396 a întrebat:

Care pozitie sexuala credeti ca mi se potriveste daca am 135 kg/1.80 inaltime! Sa nu rideti de mine ca va halesc! Hai expertiiiii!

Răspuns Câştigător
| yami a răspuns:

Pe la spate, pe la spate...happy
si n-am ras, asa parebig grin

12 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Barbat - stai pe spate
femeie - capra

Shin
| Shin a răspuns:

Pentru oameni mai... cu greutate, spooning este o pozitie foarte buna. Adica ea culcata pe o parte si tu exact la fel in spatele ei. Daca ea e mai micuta. atunci foarte multe pozitii sunt accesibile... doggystyle, sau. ea deasupra...
Shin

| Ben. a răspuns:

E5g6r4 cum ai ajuns sa faci 135 de kile omule? eu ma chinuiesc (mancand la greu) sa fac 70 de kile si... fara succes.

| Ben. a răspuns:

Ok ben! am ajuns la concluzia ca sunt bine asa cum sunt!

| ullyse a răspuns:

Daca esti femeie, incearca sa stai deasupra, dar sa nu te lasi cu toata greutatea, happy, daca esti barbat, incearca sa stai intins.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ce ești: femeie sau bărbat ca să știu cum mă halești!
Deasupra, prin spate în picioare, etc. sau cum te simți tu bine.
Un pic de fantezie, imaginație și te vei simții în al 9-lea cer.
P. s.: tehnici Kama Sutra!
Distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legiuito nelegiuito, sunt barbat, dar nu cumva intrebarea ta se referea la ce sa-ti halesc? Va vine sa credeti ca si acump pot sa fac spagatul si sfoara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună din nou.
Foarte bine că mai ai elasticitate în încheieturile oaselor.
Ai fost sportiv, să înțeleg!
Un bărbat mă poate hali tandru, pe când o femeie... brrrr, nici nu vreau să mă gândesc, Doamne ferește.
O seară plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pozitia hipopotamilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigma daca te-a ars hipopotamul ce-ai simtit? sau ai mai simtit ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am participat la un exercitiu demonstrativ (acum 7 ani) a trebuit sa cobor pe cordelina din elicopter si nu mi-a mai tinut opritorul, de la 10 m am cazut liber am facut buba serios, spital dereglarea metabolismului etc., ca asimilez orice nu este nimic dar mi-au fost date comenzile peste cap. Daca sunt racit imi trece cu zeama de varza, daca beau nes nu am nimic, cu cafeaua stau nasol, dar ma ia somnul si spre exemplu aveam o perioada cind transpiram rau de tot si luam 1 aspirina si 1 paracetamol si nu mai aveam nimic, acum medicul cind ma vede zice ca A venit si omul care este pe invers!

| MagicHead a răspuns:

Salut incercati sa faceti 69 si la 70 sa spalati sculele laughing