| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele cand un baiat te place? [fara jigniri] Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna, pai fiecare persoana e diferita si fiecare baiat se comporta diferit cand place o fata.Depinde de felul lui de a fi, daca e mai tupeist, mai timid, etc...asa in general cand cineva te place, sta in preajma ta, iti face complimente, se baga cu tine in seama, iti face ochi dulci, iti zambeste, iti ia apararea, te cauta, e alaturi de tine si te ajuta la nevoie. Te face sa te simti bine, glumeste cu tine, e mereu atent la tine si la ce spui; dar unii se prefac foarte bine, ba chiar sunt baieti care se comporta din contra, urat cu fata de care le place, mai sunt si astfel de baieti.De exemplu se ia de ea, face glume proaste, oarecum sa ascunda ca de fapt e fiert dupa ea.
Mai sunt si acei baieti `din umbra`, adica aceia mai timizi, care le e rusine sa vb cu fata respectiva si incearca sa ii evite privirea, o da in balbaiala cand o vede, se roseste la fata, tremura sau pur si simplu o priveste insistent. Dupa cum am spus fiecare e diferit si fiecare are felul lui de a isi exprima iubirea, simpatica, atractia, etc... daca esti atenta, poti sa iti dai seama usor daca un baiat te place, dupa felul cum te priveste, dupa fapte si gesturi.

13 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Te priveste pe furis, sta mult cu tine, vorbeste mult cu tine, te ia in brate[numai pe tine], se poarta mai frumos cu tine decat cu celelalte fete, te ia de mana din "greseala", iti zambeste smecher, te tachineaza... etc.

| carmin a răspuns:

Se balbaie, ii tremura buzele, transpira, se uita atent la tine, timid, rusinos etc.Bafta.

| claudyk a răspuns:

Dupa cum te priveste chiar daca se comporta mai urat sau cu nepasare

| sasha a răspuns:

In ziua de azi daca iti da cu palma peste fundstraight face ...nu stiu zi tu semnele si noi iti zicem daca te place

| stefangeles a răspuns:

Daca ii barbat iti va spune daca are sentimente fata de tine big grin... daca nu ii un fatalau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca se baga in seama cu tine se pune?big grin

| marla a răspuns:

Asta de fapt poti numai tu sa o simti, daca te place sau nu.
-poate sa nu'ti acorde in public atat de multa atentie, dar de ex pe net sa vb mult si despre multe. despre ceva mai deosebit adica teme care pina acum nu au fost abordate
- mici atentii din partea lui catre tine...
ai fi trebuit sa precizezi si virtsa p. u ca foarte mult se diferentiaza cum isi manifesta sentimentele unul de 14-15 si unul de 16-17...

da sa-ti zic o expresie "limba inimii nu are nevoie de cuvinte p. u a fi inteleasa, ea este scrisa in ochi". cu adevarat privirea foarte mult cont. ai putea sa-ti dai seama daca analizezi bine baiatul

bafta =)

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce sa iti sp se uita insistent la tine. iti zambeste... sunt foarte multe intreaba fa-ti curaj daca iti place

| georgiana_5594 a răspuns:

Mha am si eu o intrebare e la scoala n baiat care ma priveste insistent cand ma duc la magazi sau dif lokri si pe holul scolii cand trece pe langa mine nu ezita faptul de a ma atinge spunetymi va rog cum sa ma bag in seama cu el si daca astea sunt semne ca mar placea.

| georgiana_5594 a răspuns:

Va rog vreau neaparat sa stiu daca astea ar fi semne daca ma place pentru ca si mie imi place ffffff mult de el :X:X:X:X:X:X:X:X

| georgiana_5594 a răspuns:

Mha am si eu o inreare e un baiat la scoala care ma priveste insistent de fiacare data cand ma duc la magazinul scolii sau in lte parti si pe holul scolii cand trece pe langa mine nu ezita sa ma atinga.:X va rog spuneti-mi daca astea ar fi semne ca ma place si spuneti-mi cum sa ma bag in seam cu el ca si eu il plac fffff mult::X:X:X:X:X:X:X:

| Beautifuldreams a răspuns:

Eu cred ca si daca se baga in seama cu tine, e un semn ca probabil te place... Daca probabil, mereu pe mess te baga in seama, si daca face apropouri. Succes!:*