| AnImElOvErBuTiDkQ7 a întrebat:

Daca un baiat iti da spam pe insta si pe whtpp, inseamna ca te place? Care sunt semnele ca un baiat de place? (fara jigniri pls)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place dar e obsedat. Iar tu îl lași în seen... da bravo!

Semnele ca un băiat te place sunt aceleași ca atunci cand tu placi pe cineva. Adica vrea sa vorbeasca cu tine, crede ca esti interesanta sau frumoasa. Sau poate crede ca esti doar frumoasa caz in care trebuie' să scapi de el.

| AnImElOvErBuTiDkQ7 explică (pentru anonim_4396):

Da pai, ofc ca il las cu seen, ca peste 2 ore ma trezesc cu 100 de mesaje de la el

1 răspuns: