| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se par cele mai frumoase mel straine & hip hop? dati exemplebig grin mersi:*

Răspuns Câştigător
| N538961518 a răspuns:

2pac-all eyez on me, cypress hill-ain't going out like that, snoop dogg feat b-real-vato, mr.criminal-side 2 side, etc.

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ne-eu - miss indepndent
Akon - right now :X:X bye

| Ben. a răspuns:

Snoop: drop it like it's hot

| dulcika a răspuns:

Da`CRUZ-povestea unui suflet, cartier, mona, cosy-suflet pierdut, nimeni altu-inger si demon, puya -pustoaica, nane-doar o sansa, sisu, puya, dima-camin fericit...mai vrei?

| Ella_6365 a răspuns:

Nu-ti dau hip-hop, dar sunt o gramada straine frumoase.

eamon - how could you (bring him home)
eminem - we made you happy
pussycat dolls - painted windows

| sorana_1576 a răspuns:

Cele straine, dar mie imi place muzica straina veche, anii 60, 70, 80. E muzica tineretii mele si cind o ascult simt ca traiasc cu adevarat, imi da puteri si ma ajuta sa trec mai usor prin greutata, dar imi pare rau ca nu prea am de unde s-o trag

| bosnea marinela a răspuns:

Akon $ eminem-smach that

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar Eminem...toate melodiile...50 cent imi mai place...si cam atatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eminem-you don't know, 50 cent-how we do, xzibit-X, dr. dre- the next episode, C-Block-Time is tickin away, Luniz - I got 5 on it, X_Zibit-Hey now, X_Zibit-Front 2 back, PARAZITII-Fuck you Romania, Down Low-Johnny B, Codul Penal-Europa romaneasca, si toate de la parazitii.