| anonim_4396 a întrebat:

Cat de important e intr-o relatie daca partenerul a mai avut sau nu experiente sexuale inainte?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Foarte important pentru mine si preferabil sa fie experiente din relatii amoroase nu relatii sexuale cu cine a picat la ocaziewinking

| Ale5184 a răspuns:

Esti intr-o relatie. Asta presupune iubire, înțelegere si rabdare. Daca te deranjeaza ca nu se pricepe, o sa învețe cu timpul. Daca te deranjeaza ca a mai facut-o inainte...aici depinde. Una e sa o faca de la o varsta rezonabila, alta e sa o faca de la 14 ani. Conteaza si numarul. Daca a avut 10 pana la 18 ani...iti dai seama ce fel de om e.

| Plato a răspuns:

Crucial.

| Andreeush a răspuns:

Asta depinde de persoanele aflate în cauză.
Nu toată lumea pune accent pe trecutul partenerului.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Pe mine nu prea ma intereseaza fostele lui nici nu l-am intrebat cu cate a facut-o insa unele persoane mai geloase il supun la un inerogatoriu mai ceva ca la politie stiu asta din proprie experienta(relatie de mai demult) mi-a pus intrebari peste intrebari laughing

| BravoJohn69 a răspuns:

Nu are