| Suck a întrebat:

Cat timp rezistati fara sex/masturbare?

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Atat timp cat nu exista un factor care sa imi cauzeze dorinta, iar vointa mea accepta dorinta.

Sexul nu depinde de rezistenta, depinde de factori.

De exemplu cat timp rezisti sa nu plangi?
Pai atat timp cat nu exista un factor ca sa ma faca sa plang.
Iar factorul acela sa fie realist, si asa cum am ales cu ratiunea.

Nu stiu daca ai intles.

37 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Foarte mult timp, pana apare momentul potrivit pentru sex. Eu sunt contra masturbarii.

| Balaclava a răspuns:

Cat timp esti tu prin preajma, rezistam toti.

| frimiturel a răspuns:

Cat timp posteaza baclava nu am cum sa rezist...

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

"Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc." Brigaela.

| Eduard196 a răspuns:

Daca am deranjat imi cer scuze. Oricum masturbarea e o prostie si as vrea ca toata lumea sa si dea seama de asta si fac eforturi sa informez pe cat mai multi pentru ca am trait chiar eu unele efecte. oricum nu cred ca intereseaza pe cineva treaba asta asa a mai bine tac.