| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cuvintul heterosexual?

10 răspunsuri:
| selfish lover. a răspuns:

Heterosexual=persoana care este atrasa de alte persoane de sex opus

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Un om care are preferinte normale sa zic asa laughing. Adica daca esti baiat sa-ti placa o fata si invers. Sper ca ai inteleshee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HETEROSEXUALITÁTE f. med. Sexualitate normală; atracție spre sexul opus.
Greu era.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Persoana al carei comportament sexual se manifesta prin atractie sexuala numai pentru o persoana de sex opus.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica intretine relatii cu pers de sex opus.adica e straight big grin si nu gay

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Normal, drept, sau atractia generala, fireasca, intre cele 2 sexe opuse!
Nu ca la ceilalti n-ar fi fireasca, dar e mai complicat, si oricum, de aceea se numesc "minoritati sexuale".

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E normal asa ceva?))