| BadLuckBryan a întrebat:

Ce inseamna Menaj á troa?:d (am intrebat pe profa de franceza si a zis ca e o familie din 3 oameni, asa este?)

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Corect este „Ménage à trois", și este echivalentul „Threesome-ului" în engleză. Așa cum a spus și @aryana1991, înseamnă o partidă de sex formată din 3 persoane (de obicei dintre un cuplu căsătorit și o femeie/un bărbat).
Baftă!

6 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

In materie de sex se traduce ca o partida sex in trei

| Kazimir a răspuns:

Troll detected... fail!

| Marius444 a răspuns:

Sex in 3. Si nu mai scrie asa, ca rad si curcile.

| elasexygagica a răspuns:

Menaj a troa inseamna threesome, sex in trei, profa voastra are fantezii sexuale cu propria familiewinkinglove strucklove strucklaughing

| BlancaFantasma a răspuns:

Menage a trois ma(cu accent pe primul ebatting eyelashes )smug mai insista pana`ti spune profa adevaru`smug

greece12
| greece12 a răspuns:

Ai o profesoara de franceza extrem de civilizata.
Nu te-a intrebat de unde stii expresia?