| Krisztian13 a întrebat:

Ce intrebari ai treubui sa-i pun unei fete

12 răspunsuri:
| jasminedenissamaria a răspuns:

Pai ce hobiuri are,ce mancare prefera, care este firma ei preferata, ce animale ii plac, ce melodii ii plac, ce filme ii plac etc...

| Z6 a răspuns:

Intrebarile care te intereseaza.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cumva îi faci interogatoriu?
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Hobby-uri, lucruri care le aveți în comum, orice...

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ce muzică îi place, ce cântăreți, ce gen de filme, și ce filme, ce-i place să facă, și printre răspunsurile ei mai intervii și tu cu câte un "și mie", găsești tu.

| Claudiu3078 a răspuns:

Daca te iubeste, ce ii place etc

| wolder a răspuns:

Sa modifici intai intrebarea ca-i gresit scrisa si sa-i pui ``?``. asaa...
Pai intreab-o despre ce-i place, despre prieteni, despre familia ei, despre viitor ce vrea sa faca, despre scoala. Eu niciodata nu raman in pana de idei:d

| OtipaOarecare a răspuns:

Buna.
Ce te intereseaza! Poti sa o intrebi ce filme ii plac, ce ii place sa faca in timpul liber, ce hobby-uri are, ce vrea sa faca cu viata ei, orice!
Mult noroc

| PhDachiever a răspuns:

Spune-i atat: "Ai HIV? Ca eu am SIDA." O sa te iubeasca.

| TheAce a răspuns:

Trebuie sa fii atent, atent la detalii, la ce ii place si ce nu si la modul in care intri in zona ei de comfort. Trebuie sa incepi cu intrebari mai degraba ''de control'' si abia apoi sa treci la intrebarile tragaci, cele care declanseaza emotii.

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Paaaaai ce te intereseaza despre ea. si daca vrei sa o "cuceresti", cautati lucruri in comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câţi ani are, cu câţi a mai fost înainte, cu câţi a fost în pat ultima noapte, câte avorturi a făcut până în momentul de faţă, cine i-a dat bani să facă mişto de tine... Chestii din astea, simpatice.