| anonim_4396 a întrebat:

Ce intrebari sa-i pun unei fete de care-mi place ^^?

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Depinde.O poti intreba orice eu te sfatuiesc sa ii pui intrebari despre ea ce ii place sa faca in timpul liber de exemplu sau ce gen de baietii prefera ea sau ce filme ii plac ce muzica asculta sunt o multime de intrebari (intreab-o cat mai multe despre ea fetelor le place sa vada ca baietii sunt interesati de pasiunile lor)

6 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Ce te duce capul sau n-ai mintelaughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Intreab-o daca-i place de tine si daca vrea sa fiti impreuna.

Răspuns utilizator avertizat
| xButterflyxX a răspuns:

Intreab-o ce-i place sa faca, ce face astazi, cu ce e imbracata, ce a mancat. intreab-o despre familia ei, etc.happy

| ralukbz a răspuns:

Fgjhjg