| anonim_4396 a întrebat:

Ce joc va place cel mai mult 4story sua metin2?

Răspuns Câştigător
| M@rZzz a răspuns:

Metin2 e cel mai tarewinking.

73 răspunsuri:
| yustin a răspuns:

Cica incearca nostale,ala e cel mai rau joc,la inceout te bati cu mazare,dovleci, oite etc, eu cred ca metin.tim e cel mai tare joc

| Voteaza a răspuns:

Ambele. este greu sa alegi. Dar eu joc mai mult metin2...Se face greu lvl dar am ajuns la 91* bye bye!

| RayCOMBO a răspuns:

Metin2!

| RayCOMBO a răspuns:

Metin2.

| ShoDoW a răspuns:

4story clar pentru ca e mai jmeker e mai realistic si are grafica mai jmekera ca metin2 si aici maxim + la arme e 24 si sunt dif cul de la +17 in sus nu ca metin2 (cel mai de *** joc)

| Dragonas a răspuns:

Pe departe 4story din cauza grefici superioare din din cauza efectelor variate si din cauz aculorilor mai vii si ambianta placuta si din cauza ca nu te poti da pe liber si nu stai cu frica si nu exista motive de cearta cum a fi metinele si ie un joc mai pasnic si potrivit pentru sihicul tau. si nu provoaca dependenta ca metin2, in duelori incepe cu o numaratoare de la 1-10 pana s ainceapa sa aio tamp sa te pregatesti nu exista revansa incat sa iti da un player revansa revansa sa te sacaie incontinu oti sa te exprimi liber cu emotii nu ca in metin doi careti trebuie masca emotiei :-&. Poti sari poti sa te urcipe case pestetot unde poti. exista o multime de even.Cresti usor. exista mai multe variante de a creste in document sau in regat sau in trecut.Si nu-s haceri ca ie protectie anti hack.(da ie un mic incovenient cai te cam costa de nu mult ) ASA DAR CONCLUZIA E CA 4STORY E SUPERIOR

| radu100 a răspuns:

E mai tare de 10000000 4story ca metin2.

| radu100 a răspuns:

4s

| acvila_2571 a răspuns:

4Story, E net superior metinu-lui, si mult m-ai fascinant

| Cristian_Moraru_1971 a răspuns:

4story. Este mai frumos mai interesant. Metin2 este o porcarie de nedescris. Iti recomand 4story.