| MaDaLiNa_5574 a întrebat:

Ce jocuri online stiti cu ferme si ingrijit animale? dar nu pe facebook! fundiza si vot promittt!

6 răspunsuri:
| a13 a răspuns:

Buna! cred ca farmerama.e destul de cunoscut...succes!

| DaReZon a răspuns:

Barn Buddy de pe HI5

| Georgiana_5221 a răspuns:

Fermarama.

| XastamikaX a răspuns:

Zoomumba
Farmerama
molehillempire
pinguinfarmer

| MihaelaDaniela2001 a răspuns:

Pai nu stiu daca o sa te ajute...sad :zoomumba, farmerma, ( astea 2 sunt cu catzei : foopets si cainevirtual ) sper ca ti-am fost de folos. Distractie placuta si succeswinking

| samirubenmelente a răspuns:

Pai.....sincer mai bine iti descarci Farmfrenzi sau Farming simulator si altele.Pentru ca pe jocurile online daca nu apuci sa intri cateva zile sau esti plecat ti se ofilesc plantele si alte cele SUCCES!