| andreicta11 a întrebat:

Ce părere aveți despre foot fetish? Ați încercat?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dezgustator. Nu.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Doar mie mi se pare scarbos?

| UnBroken2016 a răspuns:

Mi se pare aiurea. Inteleg ca esti atras de corpul femeii ca un intreg dar ce naiba li se pare la unii asa de "frumos" (nu gasesc cuvantul corect ) la picioarele femeii, nu stiu. Presupun ca oricarui barbat ii place ca o femeie sa aiba picioare frumoase dar pana a le baga in gura ca pe acadele e cale lunga.

| DragosVulpescu38 a răspuns (pentru MadaMadalina1234):

Eu am foot fetish,de exemplu si nu mi se pare deloc scarbos, din contra, ador extrem de mult treaba asta, iar fetelor nu ar trebui sa le para scarbos sau dezgustator. Unor fete chiar le place si chiar adora asta, deoarece e relaxant pentru ele si dupa o zii grea, cred si eu