| cscd a întrebat:

Ce parere aveti despre fetish-uri?

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Unele lucruri sunt folositoare
cum ar fi un prezervativ cu ceva zgrumturi implus pentru ca sa fie excitata mai tare femeia
nu sunt de acord cu bile anale si biciuri
asta trece la nebunie

dar sunt ok cremele care excita mai tare
sau cine stie o chestie care se baga pe penis ca sa fie mai vibrant cu baterii

adica sunt unele lucruri care te ajuta cu adevarat

dar sunt multe lucruri rele inutile scumpe
facute doar ca sa iti ia banii cei de la sex shop

| RAY a răspuns:

Fantezii ascunse care incercam sa le dam viata

| Psychzor a răspuns:

Toata lumea are cel putin un fetish. Nu te speria de cuvantul asta, toti se gandesc la fetishurile extreme de pe site-urile porno. Un fetish comun ar fi cel pentru lenjeria intima, gen mai sexy cu jartiere.

Citeste: http://www.cosmopolitan.ro/......ti-2137927

| qCrazyMan a răspuns:

Mai bine, lasi chestia aia laughing (zici ca e lanterna laughing )