| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei cu fetish cu ponei sau obsedatii de anime?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Fiecare poate face ce vrea si fiecare e liber sa ii placa ceea ce ii place. Si eu sunt obsedat de anime, si nu vad nimic rau in asta. Imi plac mai mult personajele din anime-uri, decat persoanele reale.

| Mieeez666 a răspuns:

Nu-mi pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea-mi pasa din moment ce nu ma afecteaza pe mine cu nimic. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia cu animele sunt genul ala de oameni pe care i-as calca pe maini daca ar atarna pe marginea unei prapastii tinandu-se cu ultimele puteri de o radacina.

| pqGro a răspuns:

Eu cred ca fiecare om este liber sa adore orice, sau sa capete o obsesie de orice. Si eu fac parte putin din categoria "obsedati de anime" big grin